Reference

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
9 entries.
Markéta Markéta z místa Brno wrote on 9.1.2022 at 16:00:
S přáteli jsme zde oslavili příchod Nového roku 2022 a náramně jsme si týdenní pobyt užili.Apartmány čisté,plně vybavené.Majitelé jsou velmi ochotní a příjemní, ve všem nám vyšli vstříc.K lyžování jsme využili sjezdovku přímo v Bukovci a vyzkoušeli jsme i sjezdovky v Polsku a na Slovensku, které jsou kousek od ubytování.Po lyžování jsme využívali saunu přímo v objektu.Musíme ocenit i společenskou místnost, kde jsme se všichni scházeli. Na doporučení paní majitelky jsme několikrát zašli na večeři do rybí restaurace. Jídlo tam bylo vynikající. Ubytování doporučujeme,týden si užili jak děti,tak dospělí:-)
Soňa Soňa wrote on 26.7.2019 at 7:55:
Ubytování hezké, vkusně vybavené, vše v poklidu, dobrá domluva s majiteli. Velmi vhodné pro děti, velkým bonusem je zahrada s krytým vyhřívaným bazénem, pergola, trampolína, ping-pong.
Lukas G Lukas G z místa Kutná Hora wrote on 25.6.2019 at 6:17:
Moc pěkné ubytování, vše čisté a udržované. Majitelé ochotní pomoci s jakýmkoliv problémem. Moc se nám líbilo. Vřele doporučuji.
Gryczová Gryczová wrote on 20.6.2019 at 21:28:
Děkujeme za hezky strávený víkend, ubytování bylo příjemné. Děti se vyřádily na zahradě a mohu všem jenom doporučit
Vladimír Vojkovský Vladimír Vojkovský z místa Lužice u Hodonína wrote on 21.3.2019 at 7:40:
Děkujeme touto cestou majitelům Apartmánu Bukovec za velmi příjemnou a zdařilou zimní dovolenou po dobu jarních prázdnin. Apartmán je moc pěkný, s úplným zařízením a celkovým vybavením. Vše je domyšlené a dořešené do detailu. Parkování je přímo u apartmánu, je možné využít zahradu , která se nachází za apartmánem s vybavením pro letní, resp. pro celoroční období. Je to místo vhodné pro pobyt rodin s dětmi, pro odpočinek a také pro aktivní sporty, jako je zejména v zimě lyžování, během roku turistika a cykloturistika. Poblíž se nachází Ski areál Kempaland, kde jsou sjezdovky vhodné pro děti. Ski areál má sportovní a servisní zázemí na solidní úrovni, lyžařskou školku pro děti, k dispozici je příjemné místní občerstvení. Doporučujeme v rámci pobytu rovněž navštívit restauraci v hotelu Kempa a neopomenout výlet do sousedního Polska do sportovního areálu v okolí Istebné. Je to místo, které můžeme doporučit, na které se návštěvník rád vrací. V. Vojkovský s rodinou 15.03.2019
Katka Katka wrote on 8.8.2018 at 17:13:
Děkujeme za krásnou dovolenou .Moc se nám líbilo.
Tomáš Bárta Tomáš Bárta z místa Běchovice wrote on 7.8.2018 at 17:58:
Především velmi děkujeme za skvělý přístup majitelů a tím i pohodové strávení víkendu. Opravdu krásný apartmán, stačí si přivézt osobní hygienu 😃, jinak je plně vybaven. Na zahradě je možné schladit se v bazénu nebo pod pergolou něco pogrilovat. Za nás fakt super a rozhodně se v budoucnu určitě vrátíme.
Marie Marie wrote on 31.7.2018 at 15:45:
Děkujeme za příjemné ubytování. Děti si užily plavání v bazénu i řádění na trampolíně.
Jana Jana wrote on 27.7.2018 at 11:59:
Díky